Verze programu

Jak nainstalovat, první spuštění, licencování, verze programu...

Moderátor: GV-Technika

Verze programu

Příspěvekod GV-Technika » pát 19. úno 2010 8:13:26

Program je rozdělen do tří verzí podle funkčnosti.

Verze Free
Verze Free je zdarma. Konfigurace vrat a příslušenství je bez omezení, ale nelze pro sestavy vrat vytvářet nabídky. Program je vlastně elektronický průvodce ceníkem.

Verze Start
V této verzi již lze vytvářet nabídky, ale pouze jednoduché, podle daného vzoru. Nabídky jsou vytvářeny pouze ve formátu PDF a nelze je po vytvoření editovat. K této verze je možné za poplatek vytvořit nabídku podle Vašich představ. Cena této verze je 2900 Kč/rok.

Verze Professional
Ve verzi Professional Vám nabízíme vytvoření nabídkového formuláře dle Vašeho přání. Jednotlivé nabídky jsou ukládány do databáze (MySQL) a lze je tedy zpětně vyhledat a editovat. Díky databázi máte přehled o všech vydaných nabídkách, můžete kdykoli, jakoukoli nabídku rychle a pohodlně vyhledat a znovu vytisknout či editovat . Nabídky lze samozřejmě exportovat do formátu PDF. K této verzi je nutné mít k dispozici MySQL server. Buď využít stávající v podnikové síti nebo lze nainstalovat MySQL server na počítač, kde budete program používat. Více informací o MySQL se dozvíte zde http://www.mysql.com
Tato verze je zatím ve stavu vývoje. Pokud budete mít o tuto verzi zájem, dejte nám prosím vědět. Zájem o tuto verzi vývoj urychlí. Cena této verze zatím nebyla stanovena.
GV-Technika
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 15. zář 2009 13:23:01

Zpět na Používání návrhového programu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron